Hakkımızda

Eslem Dijital ve Talha Kumaş kalitesi ile üretilen 3NNN maske, uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ve birikimlerini sağlık sektörüne de taşıyarak kısa sürede Türkiye’nin önde gelen maske firmalarından biri olmuştur.

Full ultrasonic özelliği ile, son teknoloji makineler kullanılarak özel olarak üretilmekte ve el değmeden hazırlanmakta olan 3NNN maske ürünleri günlük kullanıma uygun olup, 3 katlı yapısıyla hijyen gerektiren tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
El değmeden ve son teknoloji makineler kullanılarak üretilen maskeler gerekli tüm hijyen koşullarına sahiptir.
3NNN maskeler en iyi filtreleme performansına sahip yapısıyla yüz bölgesi ile uyumlu olarak sağlığınız için tasarlanmıştır. Mükemmel hava geçirgen özelliği sayesinde kolayca nefes alıp vermenizi sağlarken bakteri oluşumunu önler. Lateks, fiberglass ve diğer alerjik maddeleri içermediğinden sağlığınız için uygundur.
Üretimden paketleme aşamasına kadar el değmeden, teknolojik olarak hazırlanan 3NNN maskeler, tüm hijyenik standartlardan geçmiş olup EN 14683, CE, ISO 9001, ISO 10002, ISO 45001, ISO 14001 sertifikalarına sahiptir.